Krouzky detail « Soukromá školka Mašinka

Popis kroužků

Rytmika
Pondělí 15:15-16:00

Malé baletky si osvojí správné držení těla, koordinaci a jednoduché choreografie na melodie z nejznámějších baletů. Každou hodinu zavítáme do nějakého příběhu a pořádně ho prozkoumáme! Budeme labutěmi, cukrovou vílou nebo Popelkou.

Doporučené oblečení: aby si to malé baletky užily, jak se patří, doporučujeme pořídit baletní trikot, sukýnku (ne velkou tutu – špatně by se jim v tom hýbalo, tu si necháme až na vystoupení;-) a punčocháčky nebo legíny. Cenově dostupné nabízí například Decathlon. U obuvi doporučujeme buď baletní nebo gymnastické piškoty, případně ponožky – musí jít bez problému ohýbat špička. Rádi poradíme 😉


Tvořílek
Úterý 15:15-16:00

Děti se na Tvořílkovi naučí jak pracovat s korálky, základy šití, lepení s lepící pistolí, jak vydlabat dřevo nebo třeba vytvořit malé divadýlko. Vyrobíme si šperky, plyšového kamaráda, potiskneme tašku na nákup a vyrobíme i další krásné dárečky, nejen pro maminky a tatínky!

 


Florbal
Čtvrtek 14:45-15:30

Dětem se věnuje zkušený trenérský tým, který naučí děti základům sportovní abecedy. Důraz je kladen na celkové zapojení těla, správné provedení pohybů, nikoliv však na úkor zábavy. Rozvíjíme děti i po psychické stránce a učíme je komunikaci jak v dětském kolektivu, tak s dospělou osobou. Probudíme v dětech smysl pro fair-play a team-spirit, upevníme sociální vazby a smysluplně naplníme jejich (volný) čas.


 


««« Zpět na kroužky

Aktuality
Mašinka je plná!

Mašinka je plná!

Díky obrovskému zájmu máme již pro příští školkový rok naplněnou kapacitu a nemůžeme přijmout další děti. 

více...

Email