Tým školky Mašinka « Soukromá školka Mašinka

Tým

Ludmila Zahálková

Spoluzakladatelka školky a její hlavní pedagog

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu,obor učitelství v mateřské škole. Po ukončení studia jsem odjela na rok do Velké Britanie, kde jsem studovala anglický jazyk.

Po příjezdu jsem působila pět let v MS Libická jako třídní učitelka a jako lektor anglického jazyka. Dále jsem měla možnost pracovat čtyři roky v Mezinárodni škole v Praze (International School of Prague), kde jsem jako asistentka a učitelka českého jazyka vstřebávala vzácné poznatky od velmi profesionálního týmu pedagogů.

Poté jsem se postupně stala matkou tři dětí. Během mateřské dovolené jsem vedla kroužky muzicírování a angličtiny v Mateřském a otcovském centru Jablíčkov. Jsem absolventkou dvou cyklů hry na klavír na ZUŠ hl.města Prahy. Dále hraji na kytaru, flétnu a jsem členkou pěveckého sboru Chrpy. Několik let jsem jezdila jako oddílový vedoucí na letní tábor Paprsek.

V naší školce učím angličtinu a dále se zaměřuji na hudebně dramatické a výtvarné činnosti. Jsem absolventkou kurzu Jak začít den v Začít spolu a tento směr je mi velmi blízký.

Kateřina Bělínová

Spoluzakladatelka a pedagog školky

Narodila jsem se 16.5.1975 v Praze a tamtéž jsem vystudovala Střední pedagogickou školu. Po maturitě a po praxi v mateřské škole jsem se od oboru vzdálila a pracovala 17 let u firmy Next spol. s r.o. ,kde jsem se zapracovala na mnoha pozicích. Tyto nejen manažerské zkušenosti jsou výbornou praxí pro vedení školky. Při práci s dětmi je mi největší praxí mateřství a výchova mých dvou dcer.

V Mašince se zaměřuji na jazykovou a rozumovou výchovu. Dále mám na starosti řízení školky, provozní, technické a propagační zajištění.


Renáta Šemíková

Pedagog

 

Narodila jsem se v Praze, 19.12.1974. Po základní škole jsem navštěvovala SPŠS Na Třebešíně. Následně jsem pracovala jako administrativní pracovník v telekomunikační firmě. Potom jsem se stala matkou dvou dětí. Po mateřské dovolené jsem vedla hudební kroužek v mateřském centru Jablíčkov. Od Jablíčkova už byl jenom krůček k Mašince. Jsem zde zamněstnaná od jejího založení a práce s dětmi mě velmi baví. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektovám, hudební seminář Tóny jara, také seminář Veselé písničky. V letošním roce jsem absolvovala vzdělávací seminář Chůva pro děti do zahájení školní docházky a ten jsem zakončila složením profesní zkoušky. Ve školce se věnuji především rozumové, hudební a dramatické výchově. Hraji na kytaru, na klavír, a mým hlavním koníčkem je zpěv. Jsem členkou pěveckého sboru Chrpy. Také ráda jezdím na kole, na lyžích, běhám, plavu a hraji badminton.


Aneta Rebernak Zraková

Lektorka

Pochází z umělecké rodiny artistů a muzikantů. Od mala se věnuje tanci a zpěvu, hraje na housle a zobcovou flétnu, maluje, šíje, píše nebo prostě pořád něco tvoří 😉 Vedle učení těch „velkých“ na ČVUT si ráda odskočí vyřádit se do školky, protože miluje děti. Nejvíc ale miluje svoji 4,5letou Eldu, která se také veze s Mašinkou.


 

 

Olga Schindlerová

Logopedie + předškolní vzdělávání


 

 

Eva Červenková

Keramika + asistent pedagoga

Aktuality
Mašinka je plná!

Mašinka je plná!

Díky obrovskému zájmu máme již pro příští školkový rok naplněnou kapacitu a nemůžeme přijmout další děti. 

více...

Email